Citi Handlowy

Jesteśmy bankiem, który łączy doświadczenie i najlepsze tradycje polskiej bankowości z nowoczesnym modelem prowadzenia finansów.

więcej

Citi Service Center Poland

Citi Service Center Poland powstało jako część inicjatywy tworzenia sieci centrów usług wspólnych, które wspierają inne oddziały Citigroup na całym świecie.

więcej

Nasze wartości

Jesteśmy dynamicznym zespołem działającym globalnie. Jako Citi mamy wspólny cel – zapewnienie najlepszej jakości obsługi Klientom i interesariuszom. Istotną częścią naszej kultury organizacyjnej jest rożnorodność. Nie ma znaczenia, jaki masz kolor skóry, jakiego jesteś wyznania, skąd pochodzisz oraz jakie masz poglądy. Nie dyskryminujemy – dla nas liczą się Twoje kompetencje.

Benefity

Oferujemy pracownikom konkurencyjne wynagrodzenie, na które składa się comiesięczna pensja, plan premii motywacyjnych, program zniżkowy, różnego rodzaju świadczenia i program nagród uznaniowych.

Nagrody

Citi Handlowy i Citi Service Center Poland to wiodące marki na na polskim rynku. Nasza działalność wielkorotnie została zauważona i nagradzana przez uznane instytucje.

Proces rekrutacyjny - student

Proces rekrutacyjny zależy od programu oraz pozycji, na którą aplikujesz. Zazwyczaj na proces rekrutacji składa się aplikacja online, wywiad telefoniczny, testy zdolności oraz Assessment Centre połaczony z rozmową kwalifikacyjną. Każdy proces rekrutacyjny kończy się finalną decyzją o zatrudnieniu wybranego kandydata. Jest ona przekazywana w ciągu 2 tygodni.

Proces rekrutacyjny – specjalista

W czasie procesów rekrutacyjnych poszukujemy doświadczenia, wiedzy, umiejętności i kwalifikacji odpowiadających potrzebom konkretnego stanowiska. Jednak najważniejsza jest dla nas właściwa postawa oraz zbieżność wartości wyznawanych przez kandydata z naszą kulturą.

Szkolenia i rozwój w Citi
Szkolenia i rozwój w Citi

Rozpoznajemy i rozwijamy talenty. Pracują z nami wyspecjalizowani profesjonaliści oferujący Klientom doskonałą obsługę. Inwestujemy w zdolnych, gotowych na wyzwania ludzi. Stawiamy na innowacyjność – śledzimy trendy i łączymy możliwości rozwoju naszych pracowników.

Dołącz do nas