Akademia na Bank

Akademia na Bank po raz szósty na UWM w Olsztynie

Akademia na Bank to cykl bezpłatnych warsztatów i szkoleń realizowany w ramach współpracy Biura Karier Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie z Citi Handlowy oraz Citi Service Center Poland Olsztyn.
Już po raz szósty organizujemy zajęcia praktyczne przygotowujące do podjęcia pierwszej pracy, prowadzone w siedzibie Banku przez wykwalifikowanych pracowników. Dzięki Akademii na Bank dowiesz się, jakich kompetencji pracodawcy poszukują u kandydatów do pracy, i zdobędziesz nowe umiejętności. Na zajęciach będziesz miał do czynienia z realnymi zadaniami (case study), z którymi nasi pracownicy mierzą się każdego dnia. Nauczysz się analizować i rozwiązywać skomplikowane zagadnienia biznesowe. Będziesz doskonalił sztukę autoprezentacji pod okiem najlepszych szkoleniowców.

Akademia na Bank rozpocznie się w styczniu 2018 r. i potrwa do maja 2018 r.(zaplanowano 8 spotkań).

Cechy idealnego kandydata

  • Student II i III roku wszystkich kierunków na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Proaktywna postawa i ambicja
  • Innowacyjność i otwartość na nowe doświadczenia
  • Zainteresowanie obszarem finansów i bankowości

Po zakończeniu Akademii na Bank otrzymasz dyplom, który będzie istotnym atutem w procesach rekrutacyjnych do pracy w Citi Handlowy oraz „Programu Praktyk Letnich” i programu „Rozwój na Bank”.

Już dziś weź udział w rekrutacji:

Wyślij swoje CV* na adres: citi@uwm.edu.pl do 11 grudnia 2017 r.

* Wymagane jest umieszczenie w CV poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV przez współorganizatorów „Akademii na Bank”, tj. Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie oraz Citigroup, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji do „Akademii na Bank” (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

CV niezawierające powyższej klauzuli nie będą brane pod uwagę w trakcie rekrutacji do „Akademii na Bank”.

Szczegóły dostępne również na stronie: http://www.uwm.edu.pl/kariera/akademia-na-bank-juz-po-raz-szosty-na-uwm-w-olsztynie-0

Zadbaj o Swoją przyszłość!

Dołącz do nas