Program Ambasadorski

Rekrutacja na Program Ambasadorski 2018/2019 dobiegła końca. Dziękujemy za nadesłane aplikacje!

Studentom pragnącym zdobyć unikalne doświadczenie w trakcie trwania studiów, oferujemy Program Ambasadorski. Uczestnicy Programu podczas roku akademickiego wspierają firmę w jej działaniach wizerunkowych, pośredniczą w kontaktach między firmą, a uczelnią, a także biorą udział w organizacji wydarzeń z udziałem naszej organizacji na uczelni. Mogą także sami podjąć inicjatywę i zorganizować własny projekt, na który firma przeznaczy określony budżet. Oprócz tego uczestniczą oni w dwóch ogólnopolskich spotkaniach, podczas których mogą poznać Ambasadorów z całego kraju oraz biorą udział w przydatnych i rozwojowych szkoleniach.

Cechy idealnego kandydata
  • Zaangażowanie
  • Kreatywność
  • Proaktywność
  • Chęć sprawdzenia się w dziedzinach takich jak: Marketing, Project Management, PR czy HR
Dlaczego warto zostać Ambasadorem w ramach Grupy Citi w Polsce?

Doświadczenie – Warto zostać Ambasadorem, ponieważ zdobędziesz bezcenne doświadczenie podczas pracy, która nie przeszkadza w przebiegu studiów. Jeśli jesteś niezależną, kreatywną osobą, Program Ambasadorski jest dla Ciebie - możesz podejmować własne inicjatywy i dostosować działania do indywidualnych potrzeb.

Rozwój – Warto zostać Ambasadorem, ponieważ da Ci to dostęp do niezliczonych szkoleń, w których biorą udział uczestnicy. Udział w Programie to nie tylko ciekawa praca, lecz także rozwój i osiąganie swoich celów, zarówno zawodowych, jak i osobistych!

Przyszłość – Warto zostać Ambasadorem, ponieważ zwiększyto Twoje szanse na udział w innych programach, takich jak Program Praktyk Letnich,Rozwój na Bank czy Regionalne Programy Rozwojowe.

Ponadto uczestnicy otrzymują upominki, a istnieje także możliwość uzyskania nagrody specjalnej!

Rekrutacja

Od maja do lipca przeprowadzamy selekcję nadesłanych aplikacji i po rozmowie telefonicznej z przedstawcielem działu HR zapraszamy wybrane osoby do Programu Ambasadorskiej Citi. W czasie rozmowy rekrutacyjnej studenci pytani są o ich edukację oraz dotychczasowe doświadczenia zawodowe. Dodatkowo weryfikujemy ich plany i pomysły związane z promocją marki Citi na uczelniach, na których na co dzień studiują.

Rekrutacja na sezon 2018/2019 została zakończona.

Uczelnie, na których poszukujemy Ambasadorów
  • Warszawa: Uniwersytet Warszawski, Szkoła Główna Handlowa, Politechnika Warszawska, Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych, Akademia Leona Koźmińskiego, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Uczelnia Łazarskiego, Akademia Finansów i Biznesu Vistula;
  • Olsztyn: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski;
  • Łódź: Uniwersytet Łódzki, Politechnika Łódzka;
  • Bydgoszcz: Uniwersytet Kazimierza Wielkiego;
  • Toruń: Uniwersytet Mikołaja Kopernika;
  • Białystok: Uniwersytet w Białymstoku.
Dołącz do nas