Dlaczego Citi

Citi to miejsce, które ma wiele do zaoferowania. Świat stopniowo staje się coraz mniejszy, a podróżowanie dookoła kuli ziemskiej jest coraz łatwiejsze. Jeśli chcesz zrozumieć, jak nowoczesny biznes działa na całym świecie, Citi to miejsce dla Ciebie.

Citi to prestiż

Citi to najbardziej globalny bank, co umożliwia Ci pracę w wielu miastach, na całym świecie, na wielu różnych pozycjach. Znajdujemy się w światowej czołówce i reprezentujemy sobą, jak powinna wyglądać bankowość. Wiemy dokładnie jakie cele chcemy osiągnąć w przyszłości. Mamy silną strategię, która pozwoli nam wzmocnić naszą obecność na świecie i doprowadzić do perfekcji nasze relacje z klientami. Kładziemy nacisk nie tylko na bankowość, ale też na technologie i analitykę.

Citi to rozwój

Oferujemy nieskończone możliwości rozwoju i różnorodne środowisko pracy. Rozwijanie talentów jest dla nas szczególnie ważne. Jako pracownik Citi możesz aplikować na stanowiska na całym świecie – wybór jest nieograniczony.

Citi to społeczeństwo

Citi uważa za swój obowiązek zmienianie na lepsze miejsc, w których pracują i mieszkają nasi pracownicy na całym świecie. W Polsce działalność prospołeczną wspiera założona przez Bank Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy. Fundacja jest znana ze swojego Programu Wolontariatu Pracowniczego — pierwszego i największego programu tego rodzaju w Polsce.


Jeśli jesteś pracowity, możesz być pewny, że w Citi wiele się nauczysz jednocześnie dobrze się bawiąc.

Dołącz do nas