Regionalne Programy Rozwojowe


Rekrutacja została otwarta! Linki aplikacyjne znajdują się w zakładce "Rekrutacja do Programu"

Biorąc udział w Regionalnym Programie Rozwojowym masz wyjątkową szansę na poznanie specyfiki pracy w międzynarodowym Banku! Regionalne Programy Rozwojowe pozwalają uczestnikom na sprawdzenie się w różnych, często bardzo odmiennych dziedzinach, a także na bliską współpracę z uczestnikami Programu w całym regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka). Będąc częścią Programu, będziesz miał wyjątkową okazję zdobyć szczegółową wiedzę z jednego z obszarów: Ryzyka, Bankowości Detalicznej czy też Bankowości Transakcyjnej.

Program w pigułce
 • Najlepszy sposób na rozpoczęcie kariery w bankowości
 • Program odbywa się w obszarach:
  • Bankowość Transakcyjna
  • Zarządzanie Ryzykiem
  • Bankowość Detaliczna
 • Ambitne projekty
 • Dostęp do globalnej bazy szkoleniowej
 • Doświadczeni menedżerowie oraz mentorzy
 • Możliwość dalszego rozwoju po programie, na ścieżce menedżerskiej bądź eksperckiej
Cechy idealnego kandydata
 • Student lub absolwent kierunków: finanse, ekonomia, bankowość oraz pokrewne (do roku po studiach), dyspozycyjnych do pracy w pełnym wymiarze
 • Biegła znajomości języka angielskiego
 • Zainteresowania w obszarze bankowości transakcyjnej, ryzyka lub bankowości detalicznej
 • Doświadczenie w międzynarodowych projektach, w organizacjach studenckich, kołach naukowych
 • Wysokie zdolności interpersonalne oraz orientacja na Klienta
 • Umiejętność pracy zespołowej, ambicja i zorientowanie na cel, przedsiębiorczość i innowacyjność
Rekrutacja do Programu

Rekrutacja jest otwarta. Zapraszamy do aplikacji do poniższych obszarów:

Od połowy lutego przeprowadzamy selekcję nadesłanych aplikacji i po wstępnej rozmowie telefonicznej sprawdzającej m.in. motywację, znajomość języka angielskiego, dostępność oraz oczekiwania finansowe kandydatów, zapraszamy wybrane osoby na testy zdolności. W zależności od programu u kandydatów weryfikujemy zdolności analityczne i/lub zdolności logicznego myślenia. Następnie kandydatów, którzy pozytywnie przeszli przez testy, zapraszamy na całodniową sesję Assessment Centre. W czasie tego spotkania uczestnicy biorą udział w ćwiczeniu grupowym, rozwiązują case study oraz spotykają się z menedżerami oraz przedstawicielami działu HR. W przeciągu 2 tygodni od sesji Assessment Centre, wszyscy uczestnicy otrzymują informację zwrotną na temat wyników procesu rekrutacyjnego.

Obszary

Bankowość Transakcyjna

Regionalny Program Rozwojowy (zwany inaczej Analyst Programme TTS), skierowany jest do osób zainteresowanych karierą w obszarze Bankowości Transakcyjnej (TTS – Treasury and Trade Solutions). Program ma charakter rotacyjny (3-4 rotacje w różnych obszarach Bankowości Transakcyjnej, np. Departament Finansowania Handlu, Departament Wdrożeń Produktów Zarządzania Środkami Finansowymi, Departament Sprzedaży Produktów Bankowości Transakcyjnej, Departament Produktów Zarządzania Płynnością i Analiz Biznesowych).

Rozpoczyna go kilkutygodniowe szkolenie w Londynie dedykowane dla wszystkich nowych uczestników programu z regionu EMEA. Projekty mogą być realizowane w Polsce, ale istnieje również możliwość wyjazdu na rotacje zagraniczne.

Praca odbywa się będzie na podstawie ściśle sprecyzowanych celów i zadań.

Zarządzanie Ryzykiem

Udział w Regionalnym Programie Rozwojowym w obszarze Zarządzania Ryzykiem daje niepowtarzalną szansę zdobycia wiedzy i doświadczenia z zakresu szeroko rozumianego ryzyka, tj. ryzyka kredytowego, operacyjnego, rynkowego walutowego, bankowości korporacyjnej i detalicznej.

Jest to 2-letni program rotacyjny dedykowany dla studentów ostatniego roku studiów magisterskich oraz absolwentów kierunków ekonomicznych. Poszukujemy osób zainteresowanych pracą w obszarze ryzyka, z silnie rozwiniętymi kompetencjami analitycznymi i wysokim poziomem umiejętności matematycznych.

Program składa się z czterech 6 –miesięcznych rotacji wszystkich w obszarze Zarządzania Ryzykiem w Polsce i za granicą. Program realizowany jest na podstawie umowy o pracę.

Praca odbywać się będzie na podstawie ściśle sprecyzowanych celów i zadań.

Bankowość Detaliczna

W trakcie dwuletniego programu odbędziesz 3-4 rotacje w różnych obszarach Sektora Bankowości Detalicznej, między innymi tworząc i rozwijając produkty bankowe, w zarządzaniu ryzykiem, w marketingu, a także informacji zarządczej. Będziesz realizować ambitne zadania i projekty. Jedna z rotacji może być związana z rozwojem Bankowości Smart i Universal Bankers. Dołączysz wówczas do grupy osób, które zmieniają oblicze bankowości, będziesz miał możliwość bycia współtwórcą koncepcji jednych z najnowocześniejszych Oddziałów Bankowości Detalicznej nie tylko w Polsce, ale i w Europie!

Dołącz do nas