Rozwój na Bank

Rekrutacja na rok 2019 została rozpoczęta! Link do aplikacji znajduje się w sekcji "Rekrutacja do programu"

Biorąc udział w Programie Rozwój na Bank masz wyjątkową szansę na poznanie Banku w każdym obszarze działalności! Żaden inny Program nie pozwala uczestnikom na sprawdzenie się w różnych, często bardzo odmiennych dziedzinach. Dzięki temu młodzi ludzie wchodzący na rynek pracy są w stanie podjąć najbardziej trafną decyzję dotyczącą swojej przyszłej kariery. Rozwój na Bank pozwala także na zdobycie doświadczeń międzynarodowych i poznanie wielu ciekawych ludzi.

Program Rozwój na Bank Citi Handlowy
 • najlepszy sposób na rozpoczęcie kariery w bankowości
 • jedyna możliwość odbycia rotacji w 4 różnych departamentach Banku w jednym z dwóch obszarów:
  • Operacje i Technologia
  • Bankowość Korporacyjna
 • ambitne projekty
 • dostęp do globalnej bazy szkoleniowej
 • doświadczeni menedżerowie i mentorzy
 • możliwość dalszego rozwoju po programie, na ścieżce menedżerskiej bądź eksperckiej
Cechy idealnego kandydata
 • student lub absolwent studiów wyższych z kierunków: finanse, ekonomia, bankowość oraz pokrewne (do roku po ukończeniu studiów), gotowy podjąć pracę na pełen etat
 • bardzo dobra znajomość angielskiego, mile widziane inne języki (np. niemiecki, chiński)
 • zainteresowania w obszarze bankowości korporacyjnej lub operacji i technologii
 • doświadczenie w międzynarodowych projektach, w organizacjach studenckich, kołach naukowych
 • umiejętność pracy zespołowej, ambicja i zorientowanie na cel, przedsiębiorczość i innowacyjność
 • umiejętność przygotowywania prezentacji
 • wysokie zdolności interpersonalne oraz orientacja na Klienta
Rekrutacja do Programu

Rekrutacja została otwarta! Aplikuj teraz

Od połowy lutego przeprowadzamy selekcję nadesłanych aplikacji i po wstępnej rozmowie telefonicznej sprawdzającej m.in. motywację, znajomość języka angielskiego, dostępność oraz oczekiwania finansowe kandydatów, zapraszamy wybrane osoby na testy zdolności. W zależności od programu u kandydatów weryfikujemy zdolności analityczne i/lub zdolności logicznego myślenia. Następnie kandydatów, którzy pozytywnie przeszli przez testy, zapraszamy na całodniową sesję Assessment Centre. W czasie tego spotkania uczestnicy biorą udział w ćwiczeniu grupowym, rozwiązują case study oraz spotykają się z menedżerami oraz przedstawicielami działu HR. W przeciągu 2 tygodni od sesji Assessment Centre, wszyscy uczestnicy otrzymują informację zwrotną na temat wyników procesu rekrutacyjnego.

Obszary

Bankowość Korporacyjna

Program ma charakter rotacyjny (cztery 6-miesięczne rotacje w różnych obszarach Bankowości Korporacyjnej, np. Departament Klientów Strategicznych, Departament Klientów Globalnych, Bankowość Przedsiębiorstw, Departament Rozwoju i Strategii, Treasury, Zarządzanie Ryzykiem).

Każda rotacja zakłada konkretne cele i zadania, takie jak np. analiza finansowa przedsiębiorstw, ocena ryzyka, prezentacje dla Klientów, analiza rynku i sektora.

Oferujemy ambitne projekty, dostęp do bogatej oferty szkoleń, pracę pod okiem doświadczonych managerów oraz współpracę z mentorem, który pomoże Ci pokierować Twoją karierą zawodową. Osoby zatrudnione są na podstawie umowy o pracę na pełen etat.

Operacje i Technologie

Podczas Programu, odbędziesz cztery 6-miesięczne rotacje w różnych obszarach Operacji i Technologii, np. Citiphone, operacje wspierające produkty Pionu Skarbu (Treasury) lub zarządzania środkami finansowymi, windykacja, IT. Zdobędziesz wiedzę i umiejętności między innymi z zakresu zarządzania projektami, usprawniania procesów, nowoczesnych systemów informatycznych.

Oferujemy ambitne projekty, dostęp do bogatej oferty szkoleń, pracę pod okiem doświadczonych managerów oraz współpracę z mentorem, który pomoże Ci pokierować Twoją karierą zawodową. Osoby zatrudnione są na podstawie umowy o pracę na pełen etat.

Dołącz do nas